کسب درامد اینترنتی واقعی رایگان با flower-meadow

سایت سرمایه گذاری flower-meadow در واقع یک پلتفرم سرمایه گذاری و کسب سود از طریق خرید محصولات نمادین مجازی (که در این سایت خرید نهال می باشد) و سپس فروش گلهای تولید شده این نهال ها در داخل همین سایت و در نهایت برداشت موجودی از طریق کیف پول هایی مانند پاییر و… می باشد که به معرفی کامل این سایت خواهم پرداخت.

مدت ماندگاری سایت flower-meadow حدودا بیش از ۵ سال و هفت ماه پیش می باشد و همچنین روش اصولی و پرداخت سود کاملا منطقی و بدون اعطاء بونوس های فریبنده و اقداماتی از این دست و با روندی حساب شده و پرداخت های سریع توانسته در طول مدت بیش از ۵ سال بدون مشکل به کار خودش ادامه دهد.

اگر با سایت هایی مانند کوین فارم و thebirds  و غیره کار کرده باشید طبعا به سیستم کاری این سایت نیز آشنا هستید و مانند سایت هایی که نام بردم در این سایت نیز در ازاء پرداخت مبلغی که برای هر یک از گل های مجازی اش مشخص کرده است مقدار مشخصی سود دریافت خواهید کرد که خب ناگفته پیداست هر چه تعداد این نهال ها بیشتر باشد میزان سود دریافتی نیز قابل توجه تر خواهد بود.

روش کار با سایت روسی flower-meadow

ابتدا برای تسریع کار از مرورگر کروم و افزونه مترجم گوگل استفاده کنید تا سایت به فارسی ترجمه بشه، روش ثبت نام مثل سایت های دیگه هایپ که معرفی شده هست ولی باز هم در ادامه توضیح خواهیم داد

همونطور که تو تصویر می بینید، نام کاربری و ایمیل و رمز عبور و دو تا تیک داره که توافق نامه و تعهد استفاده از یک نام کاربری هست و وارد کردن اعداد داخل تصویر و تمام

بعد از ثبت نام از داخل منوی سمت چپ مشخصات ورود رو وارد نمایید.

بعد از انجام ثبت نام و ورود به ناحیه کاربری آیتم های مختلفی رو می بینید که در این مقاله بطور مختصر به موارد مهم اشاره می شود.

۱ – My profile یا پروفایل من: اولین آیتم از منوی سمت چپ مربوط به صفحه پروفایل کاربر است که مواردی مانند تاریخ ثبت نام در سایت و آیدی کاربری، نام کاربری، موجودی حساب و میزان سرمایه گذاری انجام شده را نشان میدهد و در واقع نمای کلی از اطلاعات اکانت شما نزد سایت flower-meadow در این بخش قرار دارد.

۲ – Saplings Shop یا نهال فروشی: فروشگاه نهال است که خرید محصولات مجازی یا همان نهال از این بخش انجام می شود که دارای ۵ نوع نهال است و هر یک از آنها که خریداری شود به مدت ۱ سال سود پرداخت می کند و بعد از ۱ سال منقضی خواهند شد و سودی که در نظر گرفته شده است برای این ۵ نوع محصول از ۱۱۶درصد شروع شده و تا ۱۲۰درصد می باشد.

۳ – Collecting flowers یا جمع اوری گل: بعد از خرید هر تعداد از نهال، گلهای تولید شده در این بخش جمع می شوند که باید وارد این قسمت شده و با کلیک روی دکمه Collect All یا جمع اوری همه گل های تولید شده را جمع آوری نمایید.

۴ – Sale of flowers یا فروش گل: بعد از جمع آوری گل های تولید شده در بخش قبلی باید وارد این قسمت که بازار نامیده می شود شوید و نسب به فروش آنها اقدام کنید که بلافاصله تبدیل به نقره خواهد شد و نکته جالب توجه بر خلاف اکثر سایت ها این است که میزان فروخته شده یا همان سیلور بدست امده بصورت ۱ درصد به بالانس خرید می رود برای خرید مجدد و ۹۹ درصد آن به بالانس برداشت منتقل می شود که میتوان براحتی برداشت کرد.

نکته : هر ۱۰۰ گل تولید شده برابر است با ۱ سیلور

۵ – Saplings term یا مدت نهال : اطلاعات مربوط به نهال های خریداری شده در این بخش قابل مشاهده است و می توان مانند تصویر زیر نهال هایی که دارید رو با تاریخ خرید آنها و زمان انقضاء هر یک را در این صفحه بررسی کنید.

۶ – Daily bonuses پاداش روزانه: این بخش مربوط به بونوس های روزانه است که هر روز یک بار می توانید برداشت کنید که میزان آن ۱۰ سیلور است و ۵ سیلور به بالانس خرید و ۵ سیلور هم به بالانس برداشت افزوده می شود.

۷ – Surfing : در این بخش می توانید آگهی های موجود را ببینید و مقدار مشخص سیلور اختصاص یافته به هر آگهی بلافاصله به بالانس برداشت اضافه می شود.

۸ – Top up balance افزودن بالانس موجودی : آیتم های قبلی مورد زیاد مهمی نبودند و این بخش مربوط است به انجام واریز که هر کاربر که بخواهد اکانت خودش رو برای خرید نهال شارژ کند باید از این بخش اقدام نماید که لازم است اکانت پاییر داشته باشید و در فیلد مربوطه تعداد روبلی که می خواهید واریز کنید رو مشخص نموده و سپس بر روی دکمه “Top up balance” کلیک نمایید.

۹ – Order payment سفارش پرداخت : برای انجام برداشت از سایت باید از طریق این گزینه اقدام شود.

۱۰ – Setting تنظیمات: قسمت مربوط به تنظیمات اکانت شماست که اگر فرضا می خواهید پسورد را تغییر دهید و همچنین برای انجام برداشت ها نیاز است که در این صفحه شماره حساب اکانت پاییر خودتان را که با حرف P شروع می شود را درج و متصل نمایید که اگر این اتصال شماره حساب رو انجام ندهید در زمان برداشت با ارور مواجه خواهید شد، و همچنین نیاز هست تا شماره تلفن خود را تایید نمایید که البته با شماره ایران مشکلی ندارد.

نکته پایانی اینکه در مورد این سایت تقریبا همه مونیتورینگ ها بررسی شده و هیچ گزارش منفی دیده نشده و بعد از آن مجاب شدیم و در این سایت سرمایه گذاری انجام دادیم و برامون واقعا جالبه که بر خلاف اکثر سایت های مشابه که معمولا ۵۰ الی ۷۰ درصد سود تولید شده را به بالانس خرید منتقل می کنند در سایت flower-meadow در کمال شگفتی فقط ۱۰درصد از سود به بالانس خرید می رود و ۹۰ درصد از سود به بالانس برداشت منتقل می شود و جالبه با همین روند هم توانسته بیش از ۵ سال بدون مشکل فعالیت کند.

سلب مسئولیت

توضیح : این سایت اسکم شده است.

سایت مونیک تاپ به عنوان مرجعی جهت آموزش کسب درآمد از اینترنت و معرفی بهترین شیوه های کسب درآمد آنلاین و با دوری جستن از معرفی سایت های هایپ و عموما پر ریسک، فعالیت می نماید.

رسالت ما به عنوان یک سایت آموزشی و مونیتورینگ صرفا بررسی انواع سیستم های کسب و کار اینترنتی و تجمیع اطلاعات و داده های مربوطه و ارائه بی کم و کاست آن به کاربران محترم می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در زمینه نوع فعالیت و یا سرمایه گذاری کاربران در سایت های معرفی شده ندارد و همواره توصیه ما بر این بوده است که با بررسی دقیق و موشکافانه در فضای کسب و کارهای اینترنتی وارد فعالیت شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *