سایت های هایپ چیست؟

به طور کلی سایت های هایپ به سایت هایی گفته میشود که سود آن ها بیشتر از مقدار استاندارد است یعنی 4 تا 5 درصد در سال میباشد. خود هایپ به معنی سرمایه گزاری با سود دهی بالا میباشد.

روش کلی سایت های هایپ اینطور میباشد که شما مبلغ مورد نظر را به سایت های هایپ میدهید و این سایت ها درصد مشخصی سود دهی برای پول شما تایین میکنند. مثلا به شما میگویند اگر 10 دلار سرمایه گزاری کنید در طی دو روز پول شما را دو برابر میکنند.

به گفته آن ها پول شما را در بازار های جهانی ارزهای دیجیتال شرط بندی های فوتبال و… سرمایه گزاری میکنند ( که تنها یک حرف است و نمیتوانند اثبات کنند ) و با بازدهی بالا پول شما با سود آن به شما برمیگردانند.

کسب درآمد از این گونه سایت ها ممکن است؟

متاسفانه سایت های هایپ به دلیل فعالیت در بستر اینترنت از شفافیت بسیار کمتری برخوردار بوده و کلاه برداری توسط آن ها آسان تر شده است.

ولی این به این دلیل نمیباشد که کسب درآمد از آن ها غیر ممکن باشد. اگر استراتژی مناسبی برای فعالیت در این سایت ها داشته باشید شما میتوانید ریسک خود را کم کنید و حتی سود نیز از این سایت ها داشته باشید.

همان طور که گفته شد کسب درآمد از سایت های هایپ غیر ممکن نیست ولی خوب ریسک بالایی دارد. اگر پولی کنار گزاشتید و به آن چندان وابسته نیستید و نیاز ندارید میتوانید مقدار بسیار کمی از آن را برای شروع در این سایت های هایپ سرمایه گزاری کنید.

بهتر است سایت هایی که سابقه بیشتری دارند و یا سود معقول تری میدهند سرمایه گزاری کنید. با سرمایه های پایین حتی یک دلار و همچنین پلن های مدت کوتاه ثبت نام کنید.

در کل این سایت ها قرار است اسکم شوند و پول عده ای را ببرند. فقط کسانی میتوانند از این سایت ها سود داشته باشند که بهترین زمان سرمایه گزاری و به موقع سرمایه خود را خارج کردند.

کسب درآمد از سایت های هایپ

کسب درآمد قطعی از این سایت ها ممکن نیست ولی اگر درست عمل کنید میتوانید سود هم داشته باشید. به طور کلی اگر تازه کار هستید بهتر است دنبال سایت هایی که حتی پلن ها سرمایه گزاری  آن در حد یک دلار میباشد سرمایه گزاری کنید.

یکی دیگر از روش های کسب درآمدی از این نوع سایت ها سیستم ارجاع مستقیم میباشد. این سیستم به این گونه میباشد که هر فردی که با لینک ارجاع شما ثبت نام کند و مبلغی را سرمایه گزاری کند مبلغی به عنوان پورسانت به شما تعلق میگیرد.

این مبلغ نسبت به پولی که سرمایه گزاری شده توسط ارجاع شما میباشد یعنی پول بیشتر پورسانت بیشتر به شما تعلق میگیرد. البته هیچ گونه پولی از ارجاع شما کسر نمیشود و این پول تنها از طرف شرکت به خاطر جذب زیر مجموعه میباشد.

یکی از استراتژی های مناسب برای فعالیت در این نوع از سایت ها این میباشد که شما از 100% سرمایه ای که در نظر گرفتید. نصف بیشتر آن حدود 70 تا 80 درصد آن را در سایت های با سابقه و سایت هایی که سود معقول و مناسب تری میدهند سرمایه گزاری کنید.

20 تا 30 درصد آن را نیز در سایت هایی که سود بالاتر و یا تازه تاسیس هستند سرمایه گزاری کنید. این یکی از معقول ترین استراتژی ها میباشد که درصد موفقیت شما را افزایش میدهد.

چگونه سایت مناسب برای سرمایه گزاری پیدا کنیم و از اسکم (کلاه برداری) نبودن آن مطمئن شویم؟

خوشبختانه برای تشخیص سایت های مناسب هایپ از سایت های اسکم راه حلی وجود دارد. بعد از به وجود آمدن سایت های هایپ سایت هایی به نام مانیتورینگ (monitoring) به وجود آمدند.

کار این سایت ها به گونه است که مشخصات کامل و مهم تر از همه اسکم نبودن سایت های هایپ را بررسی و به کاربران خود نمایش میدهند. شما میتوانید با مشاهده این سایت ها و حتی خواندن نظر برخی از کاربران بهترین سایت هایپ برای سرمایه گزاری را انتخاب کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *