اسرار و ناگفته های کسب درامد از سایت های سرمایه گذاری و هایپ

یکی از دلایل از دست دادن پول و سرمایه، در اینگونه سایت ها نداشتن علم کافی در مورد این سایت هاست و این را بدانید 70 درصد سایت های هایپ بلاخره اگر 10 سال هم طول بکشد بلاخره اسکم (کلاه بردار) خواهند شد، مهم این است که بتواند با مدیریت سرمایه و علم و دانش کافی در مورد سایتی که سرمایه می گذارید به موقع به سود مناسب دست کنید در هر صورت بعلت این که اینگونه سایت ها اکثرا خارجی هستند و نسبت به پول ما ارزش معادل بالایی دارند بنابراین برای ما سود دهی مناسبی خواهند داشت.

اول باید دانست که سایت های هایپ به چند دسته تقسیم می شوند:

1- سایت های 7 روزه :

این گونه سایت ها فقط چند روز دوام دارند و بعد از مدتی نامعلوم بین 7 تا 45 روز دوباره ریست می شوند و تمام داده های آنها صفر می شود و سود کلانی را از کاربرانی که اطلاع کافی

از این گونه سایت ها ندارند را بدست می آورند.

چگونه بفهمیم که این سایت ها چند روزه هستند؟

سایت هایی که تازه استارت می خورند هرگز نوع فعالیت خود را مشخص نمی کنند بخاطر همین خیلی از کاربران فریب اینگونه سایت ها را می خورند، برای همین هرگز بلافاصله در این سایت ها سرمایه گذاری نکنید یا اگر سرمایه می زارید بر اساس 7 روز از زمان استارت ان سرمایه خود را وارد نمایید و قبل از روز هفتم سرمایه خود را بیرون بکشید تا ساز و کار سایت مشخص بشه.

راه دوم اینه که در گوشه سمت چپ و پایین برخی از این سایت ها نوشته مورد قبلی 7 روز یا 10 روز و … که در هر صورت این گونه سایت ها رو بصورت استاندارد باید 7 روزه در نظر گرفت.

2- سایت های فصلی:

اینگونه سایت ها هر 3 ماه یا 6 ماه ریست می شوند و اطلاعات انها صفر می شوند، معمولا نام کاربری شما در این سایت ها حذف نمی شود، ساز و کار اینگونه سایت ها داخل سایت مشخصه و سالیان سال فعالیت دارند بدون انکه اسکم شوند، باید قبل از تمام شدن فصل سرمایه خود را بیرون بکشید وطوری برنامه ریزی کنید که قبل از ریست شدن سایت سود خود را برداشت کرده باشید.

3-سایت های قطعی کلاهبردار که هرگز قابل اعتماد نیستند:

سایت هایی که به شما قول پرداخت سود چندین برابر نسبت به سرمایه اولیه ظرف مدت خیلی کوتاه مثلا 24 ساعت یا 72 ساعت می دهند قطعا کلاهبردارند مگر بعضی سایت هایی که به روش هرمی و مشابه سایت های کش پوینت دار هستند، که در مورد سایت های کش پوینت دار سالهای زیادی هم عمر می کنند هم توضیح خواهیم داد.

4- سایت هایی که سود بسیار کم می دهند:

در برخی از این سایت ها در مدت حداقل دوماه بعد به اصل سرمایه می رسید و بعد ماه های سوم به بعد سود دهی دارند، مناسب ترین این سایت ها معمولا دارای کاراکتر های با طول عمر 110 روز می باشند.

برخی از سایت های کم سود که خیلی قابل اعتماد تر هستند دارای کاراکتر هایی هستند که با خرید انها بعد از حداقل 9 ماه به اصل سرمایه می رسید و 3 ماه بعدی سود خواهد بود.

5- سایت هایی که مدت زمان فعالیت و پرداخت انها طولانی است:

اینگونه سایت ها حداقل 9 ماه از فعالیت و پرداخت منظم انها می گذرد اما همچنان پرداخت دارند، معمولا این گونه سایت ها تا حدودی قابل اعتماد هستند اما هیچ سایتی هرگز 100 درصد نیست مخصوصا زمانی که شما را به طمع خواهند انداخت مثلا بعد از مدت زمانی طولانی که سود کم می دهند، یکباره پیشنهاد خرید کاراکتری با سود بالا خواهند داد، از این روش انها باید ترسید.

6- سایت های هرمی کش پوینت دار:

اینگونه سایت ها مطمئن ترین سایت ها هستند و مدت زمان بسیار طولانی پرداخت دارند، این سایت ها که براساس ورود سرمایه ریفرال یا زیرمموعه کار می کنند بخشی به نام کش پوینت یا امتیاز پرداخت دارند، که بر اساس امتیاز موجود در سایت به شما پرداخت می کنند هرچند سود اصلی برای شما در اینگونه سایت ها براساس سرمایه ورودی از زیرمجموعه ویا ریفرال است اما پرداخت انها معمولا پایدار است و کمتر دیده شده این سایت ها اسکم شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *